Polinvesta Polinvesta

Email Us Now: info@polinvesta.com

Usługi dodatkowe oraz niestandardowe

Prowadząc działalność, mającą na celu pomoc naszym Klientom, w nawiązaniu do bieżącej sytuacji w firmie, oferujemy także rozwiązania indywidualne, niestandardowe. Dlatego też oferujemy m.in. możliwość realizacji audytów wewnętrznych, przygotowania specjalnych raportów finansowych, przeprowadzenie restrukturyzacji przedsiębiorstwa czy także prowadzenie doradztwa w zakresie transakcji finansowych. Działania te możemy także realizować w ramach tzw. due diligence – czyli zweryfikowania zdolności firmy, do zachowania należytej staranności w ramach wykonywanej strategii czy też pracy, są to działania wielopłaszczyznowe, często związane z nowym inwestorem.

Jeśli zatem zastanawiacie się Państwo jak znaleźć inwestora, bądź też sami szukacie inwestycji lub firmy na sprzedaż, to warto jest zlecić naszej firmie, wykonanie odpowiedniej analizy finansowej danego przedsiębiorstwa.

Pytania lub inne rozwiązania? – chętnie pomożemy. Prosimy o wysłanie do nas wiadomości lub skontaktowanie się, z uwagą zapoznamy się z każdym przypadkiem.

Copyright © 2019 Polinvesta