Polinvesta Polinvesta

Email Us Now: info@polinvesta.com

Co to jest teaser?

To szeroko rozumiana, prezentacja reklamowa. Jest to jedna z oferowanych przez nas usług, najczęściej przygotowywana w formie 2-3 stronicowej prezentacji. Korzystać można z niej np. w sytuacji poszukiwania inwestora lub wspólnika. Teaser powinien zawierać najważniejsze informacje o firmie lub projekcie, którego dotyczy. Prezentacja ta, ma bowiem zainteresować inwestora i zachęcić go do zainwestowania swoich środków w daną firmę. Niezwykle ważne jest to, aby za pośrednictwem teaser’a nie przekazać zbyt wielu szczegółowych informacji o projekcie np. spisu obecnych inwestorów. Umowa poufności jest bowiem podpisywana dopiero po zapoznaniu się inwestora z prezentacją i wykazaniu zainteresowania.

Podstawowe elementy składowe prezentacji

Dobrze wykonany teaser powinien zawierać przede wszystkim wykresy, schematy oraz grafikę. Ważne jest to, aby teaser maksymalnie zainteresował inwestora, ale jednocześnie nie wykazywał wszystkich szczegółów projektu. Nie może się w nim znaleźć kompleksowe wyjaśnienie strategii czy kompleksowe dane odnośnie kondycji firmy, raporty finansowe, cele, dane dostawców, informacje o produktach, powodach poszukiwania inwestora, czy jakiekolwiek inne dane, które może wykorzystać konkurencja.

Teaser zrealizowany w Polivesta

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb klienta. Teaser, który przygotowujemy w ramach zlecenia, to 6-10 stron prezentacji i może być także stworzony w języku obcym, jeśli poszukiwany jest inwestor zagraniczny. To my jesteśmy odpowiedzialni za stworzenie odpowiednich wykresów, analiz finansowych i grafik, ale zawsze w oparciu o dane udostępnione przez zleceniodawcę. Zatem zawsze prosimy o przekazanie niezbędnych w tym celu informacji, aby rzetelnie przygotować prezentację i tym samym zwiększyć szansę naszego Klienta, na pozyskanie inwestora. Gotową prezentację otrzymują państwo w formie elektronicznej.

Wszelkie prawa własności do prezentacji, są przekazywane zleceniodawcy.

Copyright © 2019 Polinvesta